15 lat Zakładu Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze

akumulator (2)

UWAGA: 4 i 5 PAŹDZIERNIKA 2014 r.

– ŁADUJEMY AKUMULATORY +

Koszt ŁADOWANIA AKUMULATORA ; ) wynosi:

90 zł – 4 posiłki i nocleg na materacach, (miejsca w pokojach gościnnych są już zajęte).

Z noclegu na materacach 10 zł i obiadu w niedzielę 25 zł można zrezygnować,

wówczas koszt wynosi 65 zł lub 55 zł).

Osoby, które nocują na materacach powinny zabrać śpiwór.

Na miejscu można nabyć okolicznościowe czapeczki (15 zł) i koszulki (25 zł).

Zapisy na poszczególne warsztaty i wpłaty można dokonać w ZLO w Czarnym Borze u kol. Agnieszki Sobańskiej tel. 74 845 02 00 oraz w siedzibie Klubu Abstynenta w Świebodzicach, ul. Parkowa 4 u kol. Ryśka – tel. 535145615.

Nasza obecność, to manifestacja radości z życia bez alkoholu oraz świadectwo dla tych, którzy uczestniczą w terapii i trudno im uwierzyć, że jest to możliwe.

 

Zapraszamy członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia, którzy ukończyli terapię w ZLO lub podległych placówkach lub w jakikolwiek inny sposób są powiązani ze szpitalem na 15. rocznicę tego niezwykłego miejsca. Zjazd odbędzie się w dniach 4 i 5 października br.  (sobota, niedziela). W programie obchodów przewidujemy dużo zabawy przeplatanej wspomnieniami i refleksjami z niełatwej drogi trzeźwienia. Ponieważ trzeźwienie to ciężka praca, więc nie ominie nas ona i przy tej okazji. Trochę czasu poświęcimy więc na ciekawe warsztaty. Będą spotkania z terapeutami i Ojcem Dyrektorem – JTK.

Szczegóły całego zjazdu dostępne są na stronie: http://zlo.czarnybor.pl/strona/index.php?option=com_content&view=article&id=140:zjazd-absolwentow-z-okazji-15-lat-funkcjonowania-zlo

 

Zapraszamy, zapraszamy, zapraszamy

Dodaj komentarz