Klub Abstynenta „Odnowa”, zaczynamy 7 rok

 W sobotę 30 sierpnia zebraliśmy się na uroczystym spotkaniu z okazji 6. rocznicy Klubu Abstynenta w Świebodzicach. W spotkaniu udział wzięli m.in. burmistrz miasta pan Bogdan Kożuchowicz, przewodniczący rady miejskiej Łukasz Kwadrans, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej pani Izabela Siekierzyńska,  pani Aldona Górska, pani Liana Sztor, radny rady miasta Krystian Wołoszyn, reprezentant MKRPA Zbigniew Opaliński, pani Bogusława Czupryn z Wałbrzycha oraz pan Bogdan Klim.

IMAG3081

Władze stowarzyszenia reprezentowali czterej członkowie zarządu oraz koleżanka z komisji rewizyjnej. Był również gospodarz Klubu kol. Bolesław Nowak. W trakcie spotkania usłyszeliśmy wiele ważnych słów i deklaracji, które pozwalają mieć nadzieję na dalsze sprawne działanie tej placówki. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i urodzinowego tortu, który wniosły dwie urocze dziewczynki Iza i Kinga.

P1140310

P1140312

Klub otrzymał kilka prezentów, w tym kolejne książki do naszej biblioteki m.in. „Na zdrowie” Bogdana Woronowicza z dedykacją od autora.

IMAG3090

Na zakończenie tego spotkania zrobiliśmy tradycyjnego już grilla.

P1140324

Przed nami kolejny rok pracy Klubu.

Dodaj komentarz