Mitingi AA

AA

WAŁBRZYCH

Grupa – Emmanuel – Niedziela, godz. 17:00,

ul. Chrobrego 1/6 świetlica [Pierwszy otwarty]

Grupa – Nadzieja – Piątek, godz. 17:00,

ul. Niepodległości 24, Samorząd Mieszkańców [Pierwszy otwarty]

Grupa – Nova – Poniedziałek, godz. 17:00,

ul. Grota Roweckiego 3, MOPS [Pierwszy otwarty]

Grupa – 1-szy Krok – Poniedziałek, godz. 17:15,

ul. Pocztowa 22, Dom dla bezdomnych

Grupa – Pomocna Dłoń – Sobota, godz. 15:30

ul. Słowackiego 10a, Areszt Śledczy [Ostatni otwarty]

CZARNY BÓR

Grupa – Pierwszy Krok – Sobota, godz. 16:00

ul. Parkowa 8, Szpital Lecznictwa Odwykowego [Wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

SOBÓTKA

Grupa-Radunia-Sobota (druga i ostatnia), godz. 16:00,

ul. Strzelców 2 [Ostatni otwarty]

SZCZAWNO ZDRÓJ

Grupa -Tęcza – Środa, godz. 17:00

ul. Sienkiewicza 40, Klub Abstynenta [Pierwszy otwarty]

Grupa-Mimo Wszystko-Sobota, godz. 17:00,

ul. Sienkiewicza 40, Klub Abstynenta [Wszystkie otwarte]

Grupa-Wsparcie-Niedziela, godz. 17:00

ul. Sienkiewicza 40, Klub Abstynenta [Trzeci otwarty]

ŚWIEBODZICE

Grupa – Sudecka – Wtorek, godz. 17:00

ul. Parkowa 4, Klub Abstynenta „Odnowa” [Pierwszy otwarty]

Grupa – Rubikon – Czwartek, godz. 17:00

ul. Parkowa 4, Klub Abstynenta „Odnowa” [Wszystkie otwarte]

ŚWIDNICA

Grupa-Nadzieja-Czwartek, godz. 17:00,

ul. Bolesława Chrobrego 4, Klub Abstynenta „Access” [Ostatni otwarty]

Grupa-Topos-Niedziela, godz. 16:00

Bolesława Chrobrego 4, Klub Abstynenta „Access” [Pierwszy otwarty]

Grupa-24H- Sobota, godz. 9:00

ul. Trybunalska 16, Zakład Karny [Ostatni otwarty spikerski]

Grupa-Emaus- Wtorek, godz. 17:00

ul. Prądzyńskiego 2, sala nr 5 /I piętro z tyłu kościoła/ [Ostatni otwarty]

JAWORZYNA ŚLĄSKA

Grupa-Jaworzyna-Czwartek, godz. 18:00

Mickiewicza 4, budynek Zapobiegania Problemom Alkoholowym [Pierwszy otwarty]

STRZEGOM

Grupa-Krokus-Środa, godz. 17:00

pl. Jana Pawła II 10, Dom Parafialny pok. 9 [Pierwszy otwarty]

BOGUSZÓW-GORCE

Grupa-Uwierz w Siebie -Wtorek, godz. 17:00

Buczka 21, Ośrodek Konsultacyjny [Pierwszy otwarty]

KAMIENNA GÓRA

Grupa-Jutrznia -Poniedziałek i Czwartek godz. 18:00

Kościuszki 4, Centrum Kultury II p. [Ostatni otwarty]

Grupa-Ametyst -Piątek godz. 16:00

Kościuszki 6, I p. w dni robocze [Wszystkie otwarte]

BOLKÓW

Grupa-Bolko -Środa godz. 17:00

Szpitalna 16. [Pierwszy otwarty]

GŁUSZYCA

Grupa-Wiosna -Piątek godz. 17:00

Grunwaldzka, Dom Kultury “Słoneczko”. [Wszystkie otwarte]

NOWA RUDA

Grupa-Komfort -Poniedziałek godz. 17:30

Szpitalna 3, Szpital Bracki – świetlica. [Ostatni otwarty]

Grupa-Nowe Życie – Środa i Piątek godz. 17:30

Szpitalna 2, Poradnia Terapii Uzależnień. [Pierwszy otwarty]

KŁODZKO

Grupa-Dom -Poniedziałek godz. 17:30

Wodna 3, Klub Abstynenta. [Pierwszy otwarty]

Grupa-Twierdza -Środa godz. 18:00

Plac Franciszkański 1, Klasztor O.O. Franciszkanów. [Pierwszy otwarty]

Grupa-Agat -Piątek, godz. 18:00

Plac Franciszkański 1, Klasztor O.O. Franciszkanów. [Pierwszy otwarty]

Grupa-Zaufanie i Nadzieja -Sobota, godz. 10:00

Bohaterów Getta 16, Zakład Karny. [Pierwszy otwarty]

Grupa-Tratwa -Niedziela, godz. 16:00

Plac Franciszkański 1, Klasztor O.O. Franciszkanów. [Pierwszy otwarty]

KUDOWA ZDRÓJ

Grupa-Kudowianka -Wtorek godz. 17:15

Poznańska 2, PIK ds. uzależnień. [Pierwszy otwarty]

LĄDEK ZDRÓJ

Grupa-Arka -Wtorek godz. 18:00

Plac Staromłyński 5, Centrum Kultury – I piętro. [Pierwszy otwarty]

DUSZNIKI ZDRÓJ

Grupa-Salveo -Czwartek godz. 17:00

Słowackiego 16, budynek OPS. [Pierwszy otwarty]

 

Leave a Reply

Sklep chemiczny online